Гурткова робота

«English is fun»

Групи «Бджілка»  (різновікова)

Вихователь Волоха А.С.

Мета гурткової роботи: сприяти повноцінному, своєчасному розвитку дитини, збагаченню її інтелектуальної, вольової, емоційної та соціальної сфер у процесі оволодіння основами іншомовного спілкування. Передбачається оволодіння дітьми вміннями аудіювання і говоріння достатніми для вступу в контакт із співрозмовником, залучення в розмову, отримання і передачі елементарної інформації, пов'язаної з утриманням спілкування дітей.

• Гурток оздоровчого спрямування

"Малята здоров'ята"

Групи «Бджілка»  (різновікова)

Вихователь Волоха А.С.

Мета гурткової роботи: формування у дітей знань про основи здоров'я та безпеку життедіяльності, вмінь і навичок рацінальної поведінки щодо збереження здоров'я, життя і безпеку особистості в середовищі проживання.