Які книги необхідні маленьким дітям?

Батьки повинні знайомити дітей з літературними творами, розширювати їх кругозір. Діти більші емоційно реагують на зміст твору в цілому і на дії окремих персонажів.
Читаючи чи розповідаючи деякий твір дитині - ви виховуєте вміння слухати, слідкувати розвитком сюжету, запам'ятовуючи образні слова сприймати інтонацію.
В процесі ознайомлення дитини з художньою літературою ви вчите дитину співпереживати визивати співчуття до героїв, радість, сум, бажання допомогти їм.
Ви, дорослі, повинні знайомити своїх дітей з творами різних жанрів і різні по тематиці. Значне місце відводиться малим формам фольклору потішки, пісеньки, приказки. Немало в дитячому фольклорі пісеньок і віршів, присвячених тваринам.
Діти не раз уже бачили кішку, собачку, гралися з ними, кормили, гладили і їм близька по змісту потішка чи пісенька про кота.